A 8. évfolyam ballagása:
2017.június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
2017. június 22. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
2017. június 23. 9-11 óra
Ügyeleti napok:
szerdánként 8:00 -14:00 óra

Javító- és osztályozó vizsgák:

2017. augusztus 25. 8 óra

iskolanyitogato 2016 kicsi

Iskolai étkezés

Kórusfesztivál

„Nem sokat ér, ha magunknak dalolunk, szebb, ha ketten összedalolnak. Aztán mind többen, százan, ezren, míg megszólal a nagy Harmónia, amiben egyek lehetünk. Akkor mondhatjuk majd igazán: örvendjen az egész világ!”
/ Kodály Zoltán /

Iskolánk 1992 óta, kétévenként rendezi meg az Alba Regia Nemzetközi Gyermekkórus Fesztivált, amelyen sok ezer magyar, határon túli (erdélyi és felvidéki) magyar és a nagyvilágból érkező gyermek (orosz, ukrán, német, lengyel, török) énekel, felpezsdítve városunk tavaszait.
 A páratlan években középiskolánk a Fehérvári Ének Országos Ifjúsági Kórustalálkozót rendezi meg, zenei gimnáziumok kórusai számára.
A magas színvonalú, jó hangulatú találkozók célja kezdettől fogva változatlan: a verseny nélküli, de szakmai zsűri előtt folyó hangversenyeken, templomi koncerteken, szerenádon megmutatni egymásnak és a fehérvári közönségnek, hogy a zene az általános iskolai és középiskolai korosztály számára is meghatározó és mással nem pótolható önkifejezési lehetőség és örömforrás. A Magyarország nagyvárosaiban működő zenei gimnáziumok énekkarai nem ritkán európai hírű, kimagasló színvonalon működő együttesek.
Székesfehérvár örömmel ad otthont, teremt bemutatkozási lehetőséget a kórustalálkozókon részt vevő énekkaroknak.
Meggyőződésünk, hogy a különleges élményt nyújtó és a szakemberek (ének-zene tanárok, tanítók, karnagyok) érdeklődésére méltán számot tartó hangversenyek tanítványaink számára is kivételes lehetőséget teremtenek más népek, más kultúrák megismerésére.

Közlekedj biztonságosan!

e-book